Około 20:30 zostawiliśmy samochód na parkingu przed dworcem w Jeleniej Górze. Nocleg mieliśmy zarezerwowany w hotelu Fenix, do którego piechotą z parkingu mieliśmy nie więcej niż 300m. W związku z tym po szybkim check-in dotarliśmy do naszego pokoju gdzie nie zagościliśmy długo bo zrzuciliśmy jedynie plecaki i ruszyliśmy dalej. O godzinie 21 byliśmy już w restauracji hotelowej gdzie raczyliśmy się lokalnym piwem. Bar zamykali o 22 więc wtedy wróciliśmy do pokoju i tak zakończyliśmy ten dzień.