Po kilkunastu minutach jazdy pociąg zatrzymał przy peronie na stacji Poznań Główny. Prosto z pociągu ruszyłem w kierunku Dworca Zachodniego gdzie Grzegorz czekał już w swoim samochodzie. Wrzuciłem plecak do bagażnika i ruszyliśmy w trasę. Po trochę ponad 3 godzinach zameldowaliśmy się w Jeleniej Górze.