Geoblog.pl    rataj    Podróże    USA 2011 - New York, Boston i parki narodowe    Canton - przygotowania do podróży

Canton - przygotowania do podróży

Stany Zjednoczone Ameryki
Stany Zjednoczone Ameryki, Canton

Tym razem po raz pierwszy na naszym wyjeździe mogliśmy sobie pospać. Wylot z Bostonu mieliśmy o 15:54 więc nie musieliśmy się spieszyć. Zaraz po śniadaniu zrobiliśmy wstępną segregację rzeczy do spakowania na wylot, by potem spokojnie pojechać jeszcze centrum handlowego z zamiarem zrobienia ewentualnych zakupów. Zakupy nie wyszły okazale. Po powrocie do domu ostatecznie spakowaliśmy się. Był czas na zjedzenie obiadu i w drogę. Ten obiad to był bardzo dobry pomysł jak się później okazało. W drodze na lotnisko dowiedzieliśmy się kilku ciekawych rzeczy. Na przykład tego, że w stanie Massachusetts prywatne samochody osobowe nie mają obowiązku posiadania z przodu tablic rejestracyjnych. Zauważyliśmy już w poprzednich dniach, że na ulicach bywają takie samochody. Teraz się wyjaśniło dlaczego. Inną bardzo przydatną wiadomością było to, że w Massachusetts (a zapewne i w całych Stanach) przekroczenie prędkości w miejscach gdzie są roboty drogowe jest zagrożone mandatami o specjalnej wysokości. Dobrze wiedzieć na przyszłość. Przed 14 byliśmy na lotnisku w Bostonie i ruszyliśmy do check-in. Niestety przez to, że zagapiliśmy się i nie zrobiliśmy check-in'u online to większość miejsc już była zajęta i nie mieliśmy miejsc obok siebie. Była szansa, że coś się uda załatwić w samolocie, ale już w czasie boardingu były informacje, że samolot jest pełny więc nawet nie próbowaliśmy kombinować z miejscami. Pozostało na tym, że siedzieliśmy za sobą. Z ograniczeniami, ale można było pogadać.

Karolina
Karolina - 2011-09-23 09:38
to gdzie wy teraz lecicie???

mama
mama - 2011-09-23 10:52
Kochani,piszecie bardzo ladnie i obszernie.Dzieki temu czujemy sie tak jak bysmy podrozowali z Wami.Zazdroscimy Wam tak wspanialej podrozy.Mocno Was calujemy.Ps.U Babci wszystko dobrze,Tato byl i Adas jest dzisiaj.

zwiedził 11.5% świata (23 państwa)

24.07.2021 - 06.08.2021

04.06.2019 - 14.06.2019