Geoblog.pl    rataj    Podróże    Chorwacja + Bośnia i Hercegowina 2015    Pożegnanie z Chorwacją

Pożegnanie z Chorwacją

Chorwacja
Chorwacja, Makarska

To nasz ostatni dzień w Chorwacji. Nie było czasu na zwiedzanie, ale jeszcze chcieliśmy trochę poplażować. Od rana wybraliśmy się na ostatnie zakupy, by po szybkim śniadaniu i wstępnym pakowaniu wybrać sie na plażę. Po plażowaniu, po pożegnaniu z plażą, przyszedł czas na ostateczne pakowanie, ostatnią pizzę (pizzeria Domino w Makarskiej - naprawdę polecamy) i pożegnanie z właścicielami naszej kwatery. Może tu jeszcze kiedyś wrócimy bo było naprawdę przesympatycznie. Zbliża się godzina 18, zaraz ruszamy w stronę Poznania.

Mama Tata
Mama Tata - 2015-06-13 20:24
... Podróż przecież nie zaczyna się w momencie, kiedy ruszamy w drogę, i nie kończy, kiedy dotarliśmy do mety. W rzeczywistości zaczyna się dużo wcześniej i praktycznie nie kończy się nigdy, bo taśma pamięci kręci się w nas dalej, mimo że fizycznie dawno już nie ruszamy się z miejsca. Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej ... Podróżować to żyć... Jesteście Piękni ...Choćbyście cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosicie go w sobie…

zwiedził 11.5% świata (23 państwa)

24.07.2021 - 06.08.2021

04.06.2019 - 14.06.2019