Geoblog.pl    rataj    Podróże    Europa 2013 - Austria, Słowenia, Chorwacja    Pożegnanie z Adriatykiem

Pożegnanie z Adriatykiem

Chorwacja
Chorwacja, Biograd na Moru

Jest już wieczór, jesteśmy już głodni, ale do naszej ulubionej pizzerii jest bardzo długa kolejka. Nie chcemy stać bezczynnie więc wybraliśmy się przejść. Właśnie siedzimy na ławce przy marinie i przyglądamy się stojącym przy niej łodziom. Siedząc na ławce trafiliśmy na mijającą nas procesję. Nie wiemy z jakiej to okazji, ale wyglądała poważnie. Uczestnicy wyraźnie coś świętowali. Nasz pobyt z Biograd powoli się kończy. To był nasz ostatni dzień tutaj. Spędziliśmy go bardzo spokojnie wykorzystując ostatnie chwile nad Adriatykiem. Od rana było plażowanie, potem siesta połączona z drzemką, by popołudniu ponownie wrócić na plażę. Można powiedzieć, że po tygodniu dostosowaliśmy się do trybu życia południowców. Aż szkoda będzie stąd wyjeżdżać. Lecimy na pizzę.

Ps. Wiemy z własnego doświadczenia jak ciężko jest w ogromnej ilości ofert znaleźć ciekawy nocleg. Szukając czegoś ma miejscu trafiliśmy na naprawdę fajne miejsce. Możemy spokojnie polecić. Może komuś się to przyda i skorzysta z naszej rekomendacji. Jakby ktoś był zainteresowany to mamy więcej zdjęć.

Name: Šime Vanjak
Address:
Ivana Guydulića 7
23210 Biograd na Moru
Croatia

Mobile phone: +385989381530
E-mail: zadiz@globalnet.hr

zwiedził 11.5% świata (23 państwa)

24.07.2021 - 06.08.2021

04.06.2019 - 14.06.2019